Разлика помеѓу преработките на „1097“

Одземени 28 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Брише: he:1097 Мења: mr:इ.स. १०९७
с (Бот Додаје: nah:1097)
с (Бот Брише: he:1097 Мења: mr:इ.स. १०९७)
[[gd:1097]]
[[gl:1097]]
[[he:1097]]
[[hi:1097]]
[[hr:1097.]]
[[lt:XI amžiaus 10-as dešimtmetis#1097]]
[[map-bms:1097]]
[[mr:.स. १०९७]]
[[ms:1097]]
[[nah:1097]]
[[ro:1097]]
[[ru:1097 год]]
[[ru-sib:1097]]
[[scn:1097]]
[[simple:1097]]
24.401

уредување