Разлика помеѓу преработките на „Еленор Рузвелт“

Одземени 116 бајти ,  пред 9 години
нема опис на уредувањето
[[zh:埃莉诺·罗斯福]]
 
'''Изработено од Елена Станковска'''''Закосен текст''
([[Special:Contributions/62.162.216.234|62.162.216.234]] <small>([[User talk:62.162.216.234|разговор]])</small> 18:16, 2 јуни 2011 (CEST))
Анонимен корисник