Разлика помеѓу преработките на „Мерилин Монро“

Одземени 55 бајти ,  пред 9 години
нема опис на уредувањето
(Целосна преработка на статијата)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{Инфокутија за глумец
| bgcolour = silver
Анонимен корисник