Разлика помеѓу преработките на „Самоа“

Додадени 19 бајти ,  пред 9 години
с
r2.6.4) (Бот Додава: mrj:Самоа
с (r2.6.4) (Бот Додава: mrj:Самоа)
[[ast:Samoa]]
[[az:Samoa]]
[[bjn:Samoa]]
[[bn:সামোয়া]]
[[bjn:Samoa]]
[[zh-min-nan:Samoa]]
[[be:Самоа]]
[[ht:Samoa]]
[[ku:Samoa]]
[[mrj:Самоа]]
[[la:Samoa]]
[[lv:Samoa]]
126.087

уредувања