Разлика помеѓу преработките на „Координирано универзално време“

с
r2.7.1) (Бот Додава: jv:Wektu Universal Kakoordinasi
с (Бот Додава: sw:Coordinated Universal Time)
с (r2.7.1) (Бот Додава: jv:Wektu Universal Kakoordinasi)
[[it:Tempo coordinato universale]]
[[he:זמן יקום מתואם]]
[[jv:Wektu Universal Kakoordinasi]]
[[ka:მსოფლიო კოორდინირებული დრო]]
[[sw:Coordinated Universal Time]]
34.422

уредувања