Разлика помеѓу преработките на „Еленор Рузвелт“

Додадени 78.954 бајти ,  пред 9 години
Создадена страница со: =='''Еленор Рузвелт'''== '''Ана Елеонор Рузвелт''' (се изговара / ɛlɨnɔr roʊzəvɛlt /; 11 ОКТОМВРИ ...
(Создадена страница со: =='''Еленор Рузвелт'''== '''Ана Елеонор Рузвелт''' (се изговара / ɛlɨnɔr roʊzəvɛlt /; 11 ОКТОМВРИ ...)
(нема разлика)
37

уредувања