Отвори го главното мени

Промени

Додадени 20 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: ta:லிமா
[[sv:Lima]]
[[tl:Lungsod ng Lima]]
[[ta:லிமா]]
[[th:ลิมา]]
[[tr:Lima]]
34.422

уредувања