Отвори го главното мени

Промени

Додадени 20 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: lv:Donalds Daks
[[ka:დონალდ დაკი]]
[[la:Donaldus Anas]]
[[lv:Donalds Daks]]
[[lb:Donald Duck]]
[[lt:Antulis Donaldas]]
86.434

уредувања