’Рбетен мозок: Разлика помеѓу преработките

Додадени 22 бајти ,  пред 12 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: oc:Mesoth espinau
[непроверена преработка][непроверена преработка]
Savh (разговор | придонеси)
с Отстрането уредувањето на 62.162.216.96 (разговор), вратено на последната верзија на WikitanvirBot
с r2.7.1) (Бот Додава: oc:Mesoth espinau
Ред 49:
[[ja:脊髄]]
[[no:Ryggmargen]]
[[oc:Mesoth espinau]]
[[pl:Rdzeń kręgowy]]
[[pt:Medula espinhal]]
24.517

уредувања