Разлика помеѓу преработките на „Гватемала (град)“

Додадени 36 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: udm:Гватемала (кар)
с (r2.6.2) (Бот Менува: fy:Gûatemala-Stêd)
с (r2.7.1) (Бот Додава: udm:Гватемала (кар))
[[th:กัวเตมาลาซิตี]]
[[tr:Guatemala (şehir)]]
[[udm:Гватемала (кар)]]
[[uk:Гватемала (місто)]]
[[ug:گۋاتېمالا شەھىرى]]
34.422

уредувања