Разлика помеѓу преработките на „Полноќно сонце“

Одземени 108 бајти ,  пред 9 години
нема опис на уредувањето
с (Брзо додавање категорија Астрометрија (со користење на HotCat))
{{DEFAULTSORT:Midnight Sun}}
 
[[Category:Earth phenomena]]
[[Category:Arctic geography terminology]]
[[Категорија:Астрометрија]]
[[Категорија:АстрометријаПриродни појави]]
[[Категорија:Феномени]]
 
[[af:Middernagson]]