Разлика помеѓу преработките на „Полноќно сонце“

Додадени 42 бајти ,  пред 9 години
с
Брзо додавање категорија Феномени (со користење на HotCat)
(Создадена страница со: thumb|300px|right|Полноќно сонце во [[Нордкап, Норвешка.]] [[Image:Altafjord01.jpg|thumb|300px|...)
 
с (Брзо додавање категорија Феномени (со користење на HotCat))
[[Category:Earth phenomena]]
[[Category:Arctic geography terminology]]
[[Категорија:Феномени]]
 
[[af:Middernagson]]