Сајански Планини: Разлика помеѓу преработките

Додадени 13 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Бот Додава: ca:Sayan
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Менува: hi:सायन पर्वत शृंखला)
с (r2.7.1) (Бот Додава: ca:Sayan)
[[be:Саяны]]
[[be-x-old:Саяны]]
[[ca:Sayan]]
[[cs:Sajany]]
[[da:Sajanbjergene]]
34.422

уредувања