Анри Динан: Разлика помеѓу преработките

Одземени 57 бајти ,  пред 11 година
ситна поправка
Нема опис на уредувањето
(ситна поправка)
{{Без извори|датум=октомври 2009}}
[[Податотека:Jean Henri Dunant.jpg|right|thumb|Жан Анри Динан.]]
 
3.890

уредувања