Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Родени во 2003 година“

с
r2.6.4) (Бот Додава: se:Category:Riegádeamit 2003
с (r2.4.6) (Бот Додава: tt:Төркем:2003 елда туганнар)
с (r2.6.4) (Бот Додава: se:Category:Riegádeamit 2003)
[[ro:Categorie:Nașteri în 2003]]
[[ru:Категория:Родившиеся в 2003 году]]
[[se:Category:Riegádeamit 2003]]
[[sq:Kategoria:Lindje 2003]]
[[simple:Category:2003 births]]
126.849

уредувања