Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Родени во 1845 година“

с
r2.6.4) (Бот Додава: se:Category:Riegádeamit 1845
с (r2.4.6) (Бот Додава: tt:Төркем:1845 елда туганнар)
с (r2.6.4) (Бот Додава: se:Category:Riegádeamit 1845)
[[ru:Категория:Родившиеся в 1845 году]]
[[sah:Категория:1845 сыллаахха төрөөбүттэр]]
[[se:Category:Riegádeamit 1845]]
[[sq:Kategoria:Lindje 1845]]
[[simple:Category:1845 births]]
126.864

уредувања