Разлика помеѓу преработките на „Монголска Народна Партија“

с
r2.6.4) (Бот Менува: fr:Parti populaire mongol
с (r2.6.4) (Бот Менува: fr:Parti populaire mongol)
[[en:Mongolian People's Party]]
[[es:Partido del Pueblo de Mongolia]]
[[fr:Parti révolutionnaire du peuplepopulaire mongol]]
[[it:Partito Rivoluzionario del Popolo Mongolo]]
[[he:המפלגה המהפכנית העממית של מונגוליה]]
126.126

уредувања