Разлика помеѓу преработките на „Ратко Младиќ“

Додаден 21 бајт ,  пред 8 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: eo:Ratko Mladić
с (Бот Додава: ur:راتکو ملادیچ; козметички промени)
с (r2.7.1) (Бот Додава: eo:Ratko Mladić)
[[en:Ratko Mladić]]
[[es:Ratko Mladić]]
[[eo:Ratko Mladić]]
[[eu:Ratko Mladić]]
[[fa:راتکو ملادیچ]]
86.434

уредувања