Разлика помеѓу преработките на „Роберт Кох“

Одземен 1 бајт ,  пред 9 години
с
Бот Менува: ay:Robert Koch
с (Бот Додава: ay:Roberto Koch)
с (Бот Менува: ay:Robert Koch)
[[af:Robert Koch]]
[[ar:روبرت كوخ]]
[[ay:RobertoRobert Koch]]
[[az:Robert Kox]]
[[bn:রবার্ট কখ]]
[[arz:روبيرت كوخ]]
[[ms:Robert Koch]]
[[ro:Robert Koch]]
[[nl:Robert Koch]]
[[ne:रोबर्ट कोच]]
[[pl:Robert Koch]]
[[pt:Robert Koch]]
[[ro:Robert Koch]]
[[qu:Robert Koch]]
[[ru:Кох, Роберт]]