Разлика помеѓу преработките на „Композитор“

Одземени 4 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.1) (Бот Менува: mhr:Семлызе
с (r2.6.4) (Бот Менува: fr:Compositeur)
с (r2.7.1) (Бот Менува: mhr:Семлызе)
[[mt:Kompożitur]]
[[ms:Penggubah lagu]]
[[ro:Compozitor]]
[[nah:Cuīcapixqui]]
[[nl:Componist]]
[[nn:Komponist]]
[[oc:Compositor]]
[[mhr:СеммастарСемлызе]]
[[pl:Kompozytor]]
[[pt:Compositor]]
[[ro:Compozitor]]
[[qu:Takichaq]]
[[ru:Композитор]]
11.372

уредувања