12 (број): Разлика помеѓу преработките

Додадени 38 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Бот Додава: bo:༡༢ (གྲངས་ཀ།)
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.6.3) (Бот Додава: sr:12 (број))
с (r2.7.1) (Бот Додава: bo:༡༢ (གྲངས་ཀ།))
[[ar:12 (عدد)]]
[[az:12 (ədəd)]]
[[bo:༡༢ (གྲངས་ཀ།)]]
[[ca:Dotze]]
[[cv:12 (хисеп)]]
34.422

уредувања