11 (број): Разлика помеѓу преработките

Додадени 38 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Бот Додава: bo:༡༡ (གྲངས་ཀ།)
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.6.3) (Бот Додава: sr:11 (број))
с (r2.7.1) (Бот Додава: bo:༡༡ (གྲངས་ཀ།))
[[gn:Pateĩ]]
[[az:11 (ədəd)]]
[[bo:༡༡ (གྲངས་ཀ།)]]
[[ca:Onze]]
[[cv:11 (хисеп)]]
34.422

уредувања