Разлика помеѓу преработките на „T (латиница)“

Додадени 9 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: su:T
с (Бот Менува: br:T)
с (r2.7.1) (Бот Додава: su:T)
[[mzn:T]]
[[ms:T]]
[[ro:T]]
[[nah:T]]
[[nl:T (letter)]]
[[pl:T]]
[[pt:T]]
[[ro:T]]
[[qu:T]]
[[ru:T (латиница)]]
[[sr:T (слово латинице)]]
[[sh:T]]
[[su:T]]
[[fi:T]]
[[sv:T]]
24.517

уредувања