Разлика помеѓу преработките на „Ласер“

Додадени 18 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: yi:לאזער
с (Отстрането уредувањето на 110.66.7.219 (разговор), вратено на последната верзија на KamikazeBot)
с (r2.7.1) (Бот Додава: yi:לאזער)
[[vi:Laser]]
[[fiu-vro:Lasõr]]
[[yi:לאזער]]
[[zh:激光]]
86.434

уредувања