2 (број): Разлика помеѓу преработките

Додадени 35 бајти ,  пред 12 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: bo:༢ (གྲངས་ཀ།)
[непроверена преработка][проверена преработка]
с (r2.6.4) (Бот Додава: my:၂)
с (r2.7.1) (Бот Додава: bo:༢ (གྲངས་ཀ།))
[[be:Лік 2]]
[[bi:Tu]]
[[bo:༢ (གྲངས་ཀ།)]]
[[br:Daou]]
[[bg:2 (число)]]
[[hu:2 (szám)]]
[[mg:二]]
[[ro:2 (cifră)]]
[[my:၂]]
[[nah:Ōme]]
[[pl:2 (liczba)]]
[[pt:Dois]]
[[ro:2 (cifră)]]
[[qu:Iskay]]
[[ru:2 (число)]]
34.422

уредувања