Разлика помеѓу преработките на „Предлошка:Филм-никулец“

Нова страница: <div class="boilerplate metadata" id="stub"> {|cellpadding="0" cellspacing="0" style="background-color:transparent" |30px |'' Оваа ста...
(Нова страница: <div class="boilerplate metadata" id="stub"> {|cellpadding="0" cellspacing="0" style="background-color:transparent" |30px |'' Оваа ста...)
(нема разлика)