Вестминстер: Разлика помеѓу преработките

Додадени 120 бајти ,  пред 14 години
с
Бот Додаје: eo, nl, pt, simple, sr
[непроверена преработка][непроверена преработка]
сНема опис на уредувањето
с (Бот Додаје: eo, nl, pt, simple, sr)
[[de:Westminster (London)]]
[[en:Westminster]]
[[eo:Westminster]]
[[fi:Westminster]]
[[fr:Westminster]]
[[it:Westminster]]
[[ja:ウェストミンスター]]
[[nl:Westminster]]
[[no:Westminster]]
[[pt:Cidade de Westminster]]
[[ru:Вестминстер]]
[[fisimple:Westminster]]
[[sr:Вестминстер]]
[[tr:Westminster]]
[[zh:西敏]]
46.384

уредувања