Разлика помеѓу преработките на „Скандиум“

Нема измена во големината ,  пред 8 години
с
r2.7.1) (Бот Менува: war:Escandyo
с (Бот Додава: kv:Скандий)
с (r2.7.1) (Бот Менува: war:Escandyo)
[[mr:स्कॅन्डियम]]
[[ms:Skandium]]
[[ro:Scandiu]]
[[nl:Scandium]]
[[ja:スカンジウム]]
[[pl:Skand]]
[[pt:Escândio]]
[[ro:Scandiu]]
[[qu:Iskandyu]]
[[ru:Скандий]]
[[ug:سكاندىي]]
[[vi:Scandi]]
[[war:ScandiumEscandyo]]
[[yi:סקאנדיום]]
[[yo:Scandium]]
4.062

уредувања