Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Никулци за Мексико“

с
с (r2.7.1) (Бот Додава: tl:Kategorya:Stub (Mehiko))
с (r2.7.1) (Бот Додава: fa:رده:مقاله‌های خرد مکزیک)
[[en:Category:Mexico stubs]]
[[eo:Kategorio:Ĝermoj pri Meksiko]]
[[fa:رده:مقاله‌های خرد مکزیک]]
[[fr:Catégorie:Wikipédia:ébauche Mexique]]
[[ko:분류:멕시코에 관한 토막글]]
5.104

уредувања