Усноцветовидни: Разлика помеѓу преработките

Додадени 15 бајти ,  пред 11 година
с
нема опис на уредувањето
[проверена преработка][проверена преработка]
(Создадена страница со: {{Taxobox |name = Мртвокопривовидни |image=Galeopsis speciosa (Zellwald).jpg |image_caption = ''Galeopsis speciosa'' |regnum = [[Рас...)
 
сНема опис на уредувањето
{{таксономија
{{Taxobox
|name = Мртвокопривовидни
|image=Galeopsis speciosa (Zellwald).jpg
[[de:Lippenblütlerartige]]
[[et:Iminõgeselaadsed]]
[[en:Lamiales]]
]][[es:Lamiales]]
[[eo:Lamialoj]]
[[fa:نعناسانان]]