Каза: Разлика помеѓу преработките

Додадени 12 бајти ,  пред 12 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: it:Kaza
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: fr:Caza (juridiction), sq:Kaza)
с (r2.7.1) (Бот Додава: it:Kaza)
[[en:Qadaa]]
[[fr:Caza (juridiction)]]
[[it:Kaza]]
[[sq:Kaza]]
[[sr:Каза]]
24.517

уредувања