Разлика помеѓу преработките на „Абдикација“

Додадени 18 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: sh:Abdikacija
с (r2.7.1) (Бот Додава: sr:Абдикација)
с (r2.7.1) (Бот Додава: sh:Abdikacija)
[[sk:Abdikácia]]
[[sr:Абдикација]]
[[sh:Abdikacija]]
[[fi:Luettelo monarkeista jotka ovat luopuneet kruunusta]]
[[sv:Abdikation]]
86.434

уредувања