750-ти п.н.е.: Разлика помеѓу преработките

Додадени 20 бајти ,  пред 11 година
с
r2.5) (Бот Додава: io:750a yari aK
с (Бот Додава: sq:Vitet 750 p.e.s)
с (r2.5) (Бот Додава: io:750a yari aK)
[[fr:Années -750]]
[[gd:750an RC]]
[[io:750a yari aK]]
[[it:Anni 750 a.C.]]
[[la:Decennium 76 a.C.n.]]
[[hu:I. e. 750-es évek]]
[[ms:750-an SM]]
[[uz:Mil. av. 750-lar]]
[[ro:Anii 750 î.Hr.]]
[[uz:Mil. av. 750-lar]]
[[ru:750-е до н. э.]]
[[sq:Vitet 750 p.e.s]]
43.100

уредувања