Разлика помеѓу преработките на „Кога лисјата паѓаат (ТВ серија)“

с
r2.7.1) (Бот Додава: fa:برگ ریزان
с (r2.7.1) (Бот Додава: en:Yaprak Dökümü (TV series))
с (r2.7.1) (Бот Додава: fa:برگ ریزان)
[[bg:Листопад (сериал)]]
[[en:Yaprak Dökümü (TV series)]]
[[fa:برگ ریزان]]
[[sr:Кад лишће пада (серија)]]
[[tr:Yaprak Dökümü (dizi, 2006)]]
24.517

уредувања