Разлика помеѓу преработките на „Сите го сакаат Рејмонд“

нема опис на уредувањето
Серијата се врти околу секојдневниот живот на итало-американецот Реј Барон, писател на спортска колумна во весник, кој живее со својата жена Дебра Барон, нивната ќерка Али и нивните идентични синови Мајкл и Џефри. Родителите на Реј и неговиот љубоморен и несигурен брат Роберт, не ги оставаат Реј и Дебра на мира ни еден момент. Реј често се вмешува во нечии проблеми, но на крај обично тој излегува виновен.
 
Моментално на [[Сител телевизија]] премиерно се прикажува првата сезона од серијата ''Сите го сакаат Рејмонд'' .
Оваа есен, ''Сите го сакаат Рејмонд'' премиерно ќе почне да се прикажува во [[Македонија]], на [[Сител телевизија]].
 
==Позадина==
2.930

уредувања