Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Фудбалот во 1961 година“

с
r2.6.3) (Бот Додава: cs:Kategorie:Fotbal v roce 1961
с ([r2.6.4] Бот Додава: ko:분류:1961년 축구)
с (r2.6.3) (Бот Додава: cs:Kategorie:Fotbal v roce 1961)
 
[[be-x-old:Катэгорыя:1961 год у футболе]]
[[cs:Kategorie:Fotbal v roce 1961]]
[[de:Kategorie:Fußball 1961]]
[[en:Category:1961 in association football]]
[[ko:분류:1961년 축구]]
[[hu:Kategória:1961 a labdarúgásban]]
[[ro:Categorie:1961 în fotbal]]
[[nl:Categorie:Voetbal in 1961]]
[[ja:Category:1961年のサッカー]]
[[pl:Kategoria:1961 w piłce nożnej]]
[[pt:Categoria:Futebol de 1961]]
[[ro:Categorie:1961 în fotbal]]
[[ru:Категория:1961 год в футболе]]
[[sv:Kategori:Fotbollsåret 1961]]
58.155

уредувања