Разлика помеѓу преработките на „Windows 7“

Додадени 10 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.1) (Бот Менува: da:Microsoft Windows 7
(→‎Карактеристики: викификација, поправка на правопис)
с (r2.7.1) (Бот Менува: da:Microsoft Windows 7)
[[ca:Windows 7]]
[[cs:Windows 7]]
[[da:Microsoft Windows 7]]
[[de:Microsoft Windows 7]]
[[et:Windows 7]]
[[mr:विंडोज ७]]
[[ms:Windows 7]]
[[ro:Windows 7]]
[[nl:Windows 7]]
[[ja:Microsoft Windows 7]]
[[pl:Microsoft Windows 7]]
[[pt:Windows 7]]
[[ro:Windows 7]]
[[ru:Windows 7]]
[[sq:Windows 7]]
24.517

уредувања