Разлика помеѓу преработките на „ФК Металург Скопје“

Додадени 3 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.1) (Бот Менува: fr:FK Metalurg Skopje
с (Отстрането уредувањето на 85.30.110.202 (разговор), вратено на последната верзија на [[User:Тиверополник|Тивер�)
с (r2.7.1) (Бот Менува: fr:FK Metalurg Skopje)
[[en:FK Metalurg Skopje]]
[[es:FK Metalurg Skopje]]
[[fr:FK Metalurg Skopje]]
[[hr:FK Metalurg Skoplje]]
[[it:Fudbalski Klub Metalurg Skopje]]
[[lt:FK Metalurg Skopje]]
[[hu:FK Metalurg Szkopje]]
[[ro:FK Metalurg Skopje]]
[[nl:FK Metaloerg Skopje]]
[[pl:Metalurg Skopje]]
[[ro:FK Metalurg Skopje]]
[[ru:Металлург (футбольный клуб, Скопье)]]
[[sr:ФК Металург Скопље]]
4.062

уредувања