Печ: Разлика помеѓу преработките

Додадени 23 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Бот Додава: mr:पेक्स
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: sl:Pécs)
с (r2.7.1) (Бот Додава: mr:पेक्स)
[[he:פץ']]
[[sw:Pécs]]
[[mrj:Печ (Венгри хала)]]
[[la:Sopianae]]
[[lv:Pēča]]
[[lmo:Pécs]]
[[hu:Pécs]]
[[mr:पेक्स]]
[[ms:Pécs]]
[[nl:Pécs]]
[[nn:Pécs]]
[[oc:Pécs]]
[[mrj:Печ (Венгри хала)]]
[[pl:Pecz]]
[[pt:Pécs]]
86.434

уредувања