Разлика помеѓу преработките на „Франц Лист“

Одземени 2 бајти ,  пред 10 години
с
r2.6.4) (Бот Менува: ru:Лист, Ференц
с (r2.5.2) (Бот Менува: ru:Глист, Ференц)
с (r2.6.4) (Бот Менува: ru:Лист, Ференц)
[[sw:Franz Liszt]]
[[ku:Franz Liszt]]
[[mrj:Лист, Ференц]]
[[la:Franciscus Liszt]]
[[lv:Ferencs Lists]]
[[nn:Franz Liszt]]
[[oc:Franz Liszt]]
[[mrj:Лист, Ференц]]
[[nds:Franz Liszt]]
[[pl:Ferenc Liszt]]
[[ro:Franz Liszt]]
[[qu:Franz Liszt]]
[[ru:ГлистЛист, Ференц]]
[[sq:Franz Liszt]]
[[simple:Franz Liszt]]
126.585

уредувања