Османлии: Разлика помеѓу преработките

Додадени 35 бајти ,  пред 12 години
нема опис на уредувањето
[проверена преработка][проверена преработка]
с Отстрането уредувањето на 77.29.17.124 (разговор), вратено на последната верзија на Luckas-bot
Нема опис на уредувањето
Ред 10:
 
[[af:Ottoman Turke]]
[[bg:Османски турци]]
[[en:Ottoman Turks]]
[[no:Osmanere]]
229

уредувања