Разлика помеѓу преработките на „Боб Дилан“

Одземени 2 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.1) (Бот Менува: ar:بوب ديلن
с (r2.6.4) (Бот Додава: mrj:Боб Дилан)
с (r2.7.1) (Бот Менува: ar:بوب ديلن)
 
[[af:Bob Dylan]]
[[ar:بوب ديلانديلن]]
[[an:Bob Dylan]]
[[ast:Bob Dylan]]
[[li:Bob Dylan]]
[[hu:Bob Dylan]]
[[ro:Bob Dylan]]
[[mn:Боб Дилан]]
[[nl:Bob Dylan]]
[[pl:Bob Dylan]]
[[pt:Bob Dylan]]
[[ro:Bob Dylan]]
[[ru:Боб Дилан]]
[[se:Bob Dylan]]
24.517

уредувања