Разлика помеѓу преработките на „Депресијација“

Додадени 3.364 бајти ,  пред 9 години
Создадена страница со: '''Депресијација''' (лат. ''de'' - без и ''pretium'' - цена, вредност) е обезвредн...
(Создадена страница со: '''Депресијација''' (лат. ''de'' - без и ''pretium'' - цена, вредност) е обезвредн...)
(нема разлика)
3.883

уредувања