Силјан Аврамовски: Разлика помеѓу преработките

Одземени 25 бајти ,  пред 12 години
с
r2.6.4) (Бот Брише: en:Siljan Avramovski
[проверена преработка][проверена преработка]
сНема опис на уредувањето
с r2.6.4) (Бот Брише: en:Siljan Avramovski
Ред 46:
[[Категорија:Министри за внатрешни работи на Република Македонија]]
 
[[en:Siljan Avramovski]]
[[ru:Аврамовский, Силян]]
127.532

уредувања