Де јуре: Разлика помеѓу преработките

Одземен 1 бајт ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Бот Менува: fr:Liste de locutions latines#D
с (r2.7.1) (Бот Додава: la:De iure)
с (r2.7.1) (Бот Менува: fr:Liste de locutions latines#D)
[[eu:De iure]]
[[fa:دوژور]]
[[fr:Liste desde locutions latines#D]]
[[gl:De iure]]
[[ko:데 유레]]
[[hu:De jure]]
[[ms:De jure]]
[[ro:De jure]]
[[nl:De jure]]
[[ja:デ・ジュリ]]
[[pl:De iure]]
[[pt:De jure]]
[[ro:De jure]]
[[ru:Де-юре]]
[[simple:De jure]]
24.517

уредувања