Центромер: Разлика помеѓу преработките

Додадени 19 бајти ,  пред 12 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: gl:Centrómero
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: eu:Zentromero)
с (r2.7.1) (Бот Додава: gl:Centrómero)
[[fa:میان‌پار]]
[[fr:Centromère]]
[[gl:Centrómero]]
[[hak:Chho̍k-sṳ̂-lia̍p]]
[[hr:Centromere]]
86.434

уредувања