Глендејл (Аризона): Разлика помеѓу преработките

с
r2.6.4) (Бот Додава: sr:Глендејл (Аризона)
с (Глендејл преместена како Глендејл (Аризона))
с (r2.6.4) (Бот Додава: sr:Глендејл (Аризона))
 
[[ar:غلانديل، أريزونا]]
[[ms:Glendale, Arizona]]
[[bg:Глендейл (Аризона)]]
[[ca:Glendale (Arizona)]]
[[io:Glendale, Arizona]]
[[it:Glendale (Arizona)]]
[[ja:グレンデール (アリゾナ州)]]
[[sw:Glendale, Arizona]]
[[ht:Glendale, Arizona]]
[[lt:Glendeilas]]
[[li:Glendale (Arizona)]]
[[ms:Glendale, Arizona]]
[[mwl:Glendale (Arizona)]]
[[nl:Glendale (Arizona)]]
[[ja:グレンデール (アリゾナ州)]]
[[no:Glendale (Arizona)]]
[[pl:Glendale (Arizona)]]
[[ru:Глендейл (Аризона)]]
[[simple:Glendale, Arizona]]
[[sr:Глендејл (Аризона)]]
[[fi:Glendale (Arizona)]]
[[sv:Glendale]]
[[tl:Glendale, Arizona]]
[[vi:Glendale, Arizona]]
[[uk:Глендейл (Аризона)]]
[[vi:Glendale, Arizona]]
[[vo:Glendale (Arizona)]]
[[war:Glendale, Arizona]]
127.134

уредувања