Разлика помеѓу преработките на „1066“

Одземени 57 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Брише: he:1066, mr:ई.स. १०६६
с (Бот Додаје: nah:1066)
с (Бот Брише: he:1066, mr:ई.स. १०६६)
[[gd:1066]]
[[gl:1066]]
[[he:1066]]
[[hi:1066]]
[[hr:1066.]]
[[lt:XI amžiaus 7-as dešimtmetis#1066]]
[[map-bms:1066]]
[[mr:ई.स. १०६६]]
[[ms:1066]]
[[nah:1066]]
[[ro:1066]]
[[ru:1066 год]]
[[ru-sib:1066]]
[[scn:1066]]
[[simple:1066]]
24.401

уредување