Разлика помеѓу преработките на „234“

Додадени 12 бајти ,  пред 10 години
с
Бот Додава: ang:234
с (r2.5.5) (Бот Брише: ksh:Joohr 234)
с (Бот Додава: ang:234)
[[af:234]]
[[am:234 እ.ኤ.አ.]]
[[roang:234]]
[[ar:ملحق:234]]
[[an:234]]
[[mr:इ.स. २३४]]
[[ms:234]]
[[ro:234]]
[[nah:234]]
[[nl:234]]
[[pl:234]]
[[pt:234]]
[[ro:234]]
[[qu:234]]
[[ru:234 год]]
8.502

уредувања