Разлика помеѓу преработките на „221“

Додадени 12 бајти ,  пред 9 години
с
Бот Додава: ang:221
с (r2.7.1) (Бот Брише: ksh:Joohr 221)
с (Бот Додава: ang:221)
[[af:221]]
[[am:221 እ.ኤ.አ.]]
[[roang:221]]
[[ar:ملحق:221]]
[[an:221]]
[[mr:इ.स. २२१]]
[[ms:221]]
[[ro:221]]
[[nah:221]]
[[nl:221]]
[[pl:221]]
[[pt:221]]
[[ro:221]]
[[qu:221]]
[[ru:221 год]]
8.502

уредувања